Konsultacja dietetyczna

W AŻD konsultacja dietetyczna ma charakter luźnej rozmowy. Skupiamy się na omówieniu ankiety żywieniowej, którą wypełniasz przed spotkaniem. Jest to niezbędne do ułożenia indywidualnego planu dietetycznego. Ustalamy realny cel i planujemy ścieżkę działania. W trakcie konsultacji możesz zadawać pytania.

konsultacja dietetyczna foto 1

Akademia Żywienia Dziecka - dla kogo?

Ponad rok temu moje życie wywróciło się do góry nogami, gdy urodziłam swojego synka. Od tamtej pory narodziło się we mnie pragnienie, bycia liderką wśród edukatorów żywienia dzieci. Epidemia otyłości wśród polskich dzieci od dawna nie daje mi spać. Dlatego działam, pomagam i szukam rozwiązania by nasze dzieci cieszyły się zdrowiem.

Czy po urodzeniu dziecka, Twoja cera jest szara, skóra straciła jędrność, wypadają ci włosy, paznokcie się łamią, układ pokarmowy szwankuje, dokuczają ci raz zaparcia, raz biegunki, koncentracja i sprawność umysłowa, wydają ci się gorsze niż kiedyś? Spokojnie, nie zwariowałaś! Wierzę ci, że trudno to zaakceptować. Tak samo jak wierzę w to, że wspólnie uda się nam coś z tym zrobić.

Chcę wspierać kobiety takie jak ja, czyli te które przeszły ciążę, poród, połóg i musiały zmierzyć się z zupełnie innym wyglądem. Albo przywykniesz albo coś z tym zrobisz – powtarzam sobie to od czasu porodu. Jeśli kiedykolwiek nie poznałaś siebie, patrząc w odbicie w lustrze, to już coś nas łączy. Nie mówię tylko o nadmiernych kilogramach.

Opinie

Swój wirtualny gabinet prowadzę od kilku lat. W ciągu tego czasu upewniłam się, że dietetyka to coś dla mnie. Słowa wdzięczności, które docierają od Was są warte każdego poświecenia i zaangażowania. To Wy nakręcacie mnie do działania i rozwoju. Chciałabym być przy Was od początku drogi macierzyństwa i widzieć jak Wasze dzieci przejmują zdrowe nawyki żywieniowe od swoich najwspanialszych Mam.

O mnie

Od 5 lat jestem dietetykiem klinicznym z pasją. Mam zamiłowanie do diet roślinnych. Dotychczas współpracowałam z pacjentami zmagającymi się z chorobami autoimmunologicznymi (celiakia, choroby jelit, Hashimoto) ale również zaburzeniami metabolizmu glukozy (cukrzyca, insulinooporność) oraz chorobami cywilizacyjnymi (zespół jelita drażliwego, zaburzenia lipidemii, trądzik, nadwaga / otyłość). Do konsultacji dietetycznej podchodzę holistycznie, uwzględniam wasz tryb życia, czas, budżet, innych członków rodziny, dostępność i sezonowość produktów. Nie znoszę marnowania żywności, dlatego w jadłospisie produkty są wykorzystane w 100% w ciągu tygodnia.

Co może znaleźć się w Twoim jadłospisie?

pancakes ala brownie

Pancakes a’la brownie

Omlet z warzywami

letnia sałatka

Letnia sezonowa sałatka

kopytka z halloumi

Kopytka z halloumi

penne z łososiem

Penne z łososiem

Proszę czekać. Mam pacjenta!

Dbam o jakość usług, dlatego przyjmuję ograniczoną liczbę podopiecznych w jednym czasie. 

 Dlatego zastrzegam sobie prawo do wstrzymania nowej współpracy. Powiadomię Cię o wolnych miejscach. Wystarczy, że wpiszesz się na listę oczekujących. Taka możliwość pojawia się gdy chwilowo jestem zajęta.

FAQ

Jadłospis ma służyć Tobie, dlatego dopuszczalne są zmiany. Zgadzam się na poprawki maksymalnie tydzień po wysłaniu planu żywieniowego. Nie wymieniam całego jadłospisu ani nie zmieniam posiłków z całego dnia. Modyfikacje są drobne i szczerze mówiąc, są rzadkością.

Przeznaczam 30 min. na jednorazową wizytę. To wystarczająco dużo czasu na omówienie najważniejszych kwestii. W razie gdyby zabrakło czasu, zachęcam do kontynuacji rozmowy mailowo.

Czas oczekiwania na dietę to maksymalnie 4 dni robocze. To wystarczający czas na wyzerowanie swoich zapasów z lodówki. 🙂

To zależy, który pakiet dietetyczny wybierzesz. Ceny zaczynają się już od 120 zł.

Wybierając opiekę miesięczną, oznacza to, że jesteśmy w stałym kontakcie mailowym lub na instagramie. Odpowiadam na wiadomości w ciągu 3 dni.