Konsultacja dietetyczna

W AŻD konsultacja dietetyczna ma charakter luźnej rozmowy. Skupiamy się na omówieniu ankiety żywieniowej, którą wypełniasz przed spotkaniem. Jest to niezbędne do ułożenia indywidualnego planu dietetycznego. Ustalamy realny cel i planujemy ścieżkę działania. W trakcie konsultacji możesz zadawać pytania.

Michalina wizerukowe-77-min

Akademia żywienia dziecka - z kim współpracuję?

Przyszłe mamy i mamy karmiące

Czy po urodzeniu dziecka, Twoja cera jest szara, skóra straciła jędrność, wypadają ci włosy, paznokcie się łamią, układ pokarmowy szwankuje, dokuczają ci raz zaparcia, raz biegunki, koncentracja i sprawność umysłowa, wydają ci się gorsze niż kiedyś? Spokojnie, nie zwariowałaś! Wierzę ci, że trudno to zaakceptować. Tak samo jak wierzę w to, że wspólnie uda się nam coś z tym zrobić.

Mamy wracające do formy

Chcę wspierać kobiety takie jak ja, czyli te które przeszły ciążę, poród, połóg i musiały zmierzyć się z zupełnie innym wyglądem. Albo przywykniesz albo coś z tym zrobisz – powtarzam sobie to od czasu porodu. Jeśli kiedykolwiek nie poznałaś siebie, patrząc w odbicie w lustrze, to już coś nas łączy. Nie mówię tylko o nadmiernych kilogramach.

Dzieci i całe rodziny

Od czasu prowadzenia wirtualnego gabinetu dietetycznego, upewniłam się, że to zawód dla mnie. Słowa wdzięczności, które docierają od Was, są warte każdego poświecenia i zaangażowania. To Wy nakręcacie mnie do działania i rozwoju. Chciałabym być przy Was od początku drogi macierzyństwa i widzieć jak Wasze dzieci przejmują zdrowe nawyki żywieniowe od swoich najwspanialszych Mam.

O mnie

Od 5 lat jestem dietetykiem klinicznym z pasją. Mam zamiłowanie do diet roślinnych. 

Dotychczas oprócz praktyki z dietetyką dziecięcą, współpracowałam z pacjentami zmagającymi się z chorobami autoimmunologicznymi (celiakia, choroby jelit, Hashimoto) ale również zaburzeniami metabolizmu glukozy (cukrzyca, insulinooporność) oraz chorobami cywilizacyjnymi (zespół jelita drażliwego, zaburzenia lipidemii, trądzik, nadwaga / otyłość). 

Do konsultacji dietetycznej podchodzę holistycznie, uwzględniam wasz tryb życia, czas, budżet, innych członków rodziny, dostępność i sezonowość produktów. Nie znoszę marnowania żywności, dlatego w jadłospisie produkty są wykorzystane w 100% w ciągu tygodnia.

Opinie o mnie po współpracy

Wybierz konsultację dla siebie:

Najczęściej pytacie o:

Jadłospis ma służyć Tobie, dlatego dopuszczalne są zmiany. Zgadzam się na poprawki maksymalnie tydzień po wysłaniu planu żywieniowego. Nie wymieniam całego jadłospisu ani nie zmieniam posiłków z całego dnia. Modyfikacje są drobne i szczerze mówiąc, są rzadkością.

Przeznaczam 30 min. na jednorazową wizytę. To wystarczająco dużo czasu na omówienie najważniejszych kwestii. W razie gdyby zabrakło czasu, zachęcam do kontynuacji rozmowy mailowo.

Czas oczekiwania na dietę to maksymalnie 4 dni robocze. To wystarczający czas na wyzerowanie swoich zapasów z lodówki. 🙂

To zależy, który pakiet dietetyczny wybierzesz. Ceny zaczynają się już od 120 zł.

Wybierając opiekę miesięczną, oznacza to, że jesteśmy w stałym kontakcie mailowym lub na instagramie. Odpowiadam na wiadomości w ciągu 3 dni. 

Co może znaleźć się w Twoim jadłospisie?

pancakes ala brownie

Pancakes a’la brownie

Omlet z warzywami

letnia sałatka

Letnia sezonowa sałatka

kopytka z halloumi

Kopytka z halloumi

penne z łososiem

Penne z łososiem

Proszę czekać. Mam pacjenta!

Dbam o jakość świadczonych usług, dlatego przyjmuję ograniczoną liczbę podopiecznych w jednym czasie. 

Dlatego zastrzegam sobie prawo do wstrzymania nowej współpracy. Powiadomię Cię o wolnych miejscach. Wystarczy, że wpiszesz się na listę oczekujących. Taka możliwość pojawia się, gdy chwilowo jestem zajęta.

Michalina wizerukowe-176